top of page
Search

Ők a legszorgalmasabb és legeredményesebb sportolóink

A tavaszi versenyszezon zárásaként minden évben szervezünk egy bulit, ahol minden sportolónk összegyűlik és együtt értékeljük az évet. Idén az évzáró bulinknak a Budapesti Bobpálya adott otthont, ahol ünnepeltünk, tortáztunk és száguldoztunk is.

Balról jobbra: Sipos Emma és Balázs Kitti

Az idei tavaszi versenyszezonban összesen 43-szor álltak dobogón a nálunk sportoló kislányok, így 13 arany, 13 ezüst és 17 bronz éremmel zártuk az idényt. Az első hat legeredményesebb sportolónk:

Már hagyománnyá vált, hogy szabadidő és versenysport kategóriás sportolóinknál is kiosztjuk a legeredményesebb sportolónak járó díjakat. Versenysportosoknál Ruzsinszki Szonja vehette át a 2023. évi legeredményesebb sportoló címet, aki a szezon alatt 2 arany és 2 bronz érmet szerzett klubunknak. Szabadidősportos versenyzőinknél Dávid Csenge volt a legeredményesebb, aki 1 arany és 2 ezüst érmet gyűjtött be a szezon alatt.